Crocoparc – fotorelacja z parku krokodyli i żółwi

      W poprzednim wpisie polecałam Wam Crocoparc jako miejsce, które warto odwiedzić w okolicach Agadiru. Jest to nieduży park, w którym oglądać możemy ponad 330 krokodyli, żółwie oraz to co zrobiło na mnie największe wrażenie, czyli ogród botaniczny. 

Koszt biletu: 70 dirhamów – dorośli, 40 dirhamów – dzieci

Jak dojechać: z Agadiru kursuje autobus miejski numer 05. Rusza z przystanku nieopodal mini zoo, przy supermarkecie Uniprix (patrząc od strony promenady po lewej stronie parku). Koszt biletu to 4 dirhamy, a podróż trwa ok. godzinę. Dostaniemy się tam również taksówką.

Kiedy jechać: polecam być ok. godz 13.00-14.00, żeby na spokojnie przejść się po parku i zdążyć na karmienie krokodyli, które odbywa się o godz. 15.00. 

STREFA KROKODYLI

     W całym parku rozwieszone są drewniane tabliczki z pytaniami i odpowiedziami na nurtujące nas pytania. Dotyczącą życia zwierząt, codziennych nawyków, itp..

STREFA ŻÓŁWI

    Na terenie parku znajduje się sklep z pamiątkami, spożywczy oraz restauracja, w której można zjeść obiad. My kupiliśmy sobie chyba najdroższe lody, bo kosztowały 70 dirhamów. Zwykłe lody na patyku, ale chyba nigdy nie jadłam, aż tak dobrych.

 

Więcej informacji na temat parku: tutaj!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *